Tojáskrém
Ha tojáskrémet csinálok, akkor mostanában eleresztem a fantáziámat, körülnézek, hogy mi van itthon, és kísérletezek. Belerakok ezt-azt-amazt, mindenből csak egy kicsit, majd a végén megkóstolom, és óvatosan kiérződik belőle, hogy mit kellett és mit nem kellett volna beletenni. Ilyen baklövés volt például a pirospaprika. Bele nem való, viszont díszítésnek lehet rá keveset szórni. Egy "hivatalos" recept, [...]